Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 i Sapo Investuar!!! - 110m2

Pjesërisht e mobiluar
260,000€

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 165
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087398 - Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe i sapo investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi cilesor me ashensor dhe ka siperfaqe totale 110m² dhe neto 94.9m². Organizohet ne nje korridor hyres me tualetin e dites, vazhdon me sallonin e ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne nje ballkon relaksues. Me pas kalohet ne zonen e nates ku kemi dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Orientohet Jug -Perendim duke pasur ndricim te bollshem natyral. Apartamenti eshte rinovuar totalisht dhe arreduar me shume stil. Zona ku ndodhet eshte me e preferuara ne Tirane per shkak te afersise me pikat me atraktive te qytetit si Liqenin, Kopshtin Zoologjik, Kopshtin Botanik dhe aksesit ne rruge kryesore. Ka gjithe sherbimet e mundshme prane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Liqeni i Thate
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...