Prane RTSH, Jepet Me Qira Dupleks Me Super Strukture Dhe Pamje 360°!!! - 564m2

Pjesërisht e mobiluar
5,000€ / muaj

  • Rruga Themistokli Gërmenji
  • 43
  • 4 dhoma
  • 4 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087382 - Ne Zonen Me Elitare Te Tiranes, Prane RTSH, Jepet me QIra Super Dupleks Me Super Strukture, Plus Nje Kat Tarrace Dhe Pamje 360°!!! Apartamenti ndodhet ne katet 4 dhe 5 te nje godine pesekateshe me ashensor dhe ka siper te gjithe hapesiren e tarraces me akses individual ne shfytezim. Ka hapesira te bollshme dhe komplet nje konceptim ne strukturim jashte te zakonshmes ne apartamentet ne Tirane. Dy kate jane ne funksion te ndenjes, gatimit, hapesira per studio, palestra, veranda te mbuluara dhe hobi te tjera te cilat mund t'i zhvillojne sipas deshires personat qe do te jetojne. Prona ka dy kate apartament qe kane siperfaqe te hipotekuar 414m² neto dhe taraca siper ka siperfaqe 150m² me super pamje dhe po ashtu nje depo. Prona ka 2 sallone ndenje, nje kend gatimi/ngrenie, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, verande 130m², 4 ballkone dhe plus taraca ne shfrytezim 150m² ekstra. Prona ka panel diellor, sistem chiller, oxhak funksional, vetrata tripleks me alumin termik etj. Po ashtu, prona disponon edhe nje garazhd te mbyllur me qepen me hipoteke ne -1 te perfshire ne cmim. Zona ku ndodhet kjo super prone eshte zona me e mire e Tiranes. Ka prane cdo lloj faciliteti dhe po ashtu ka prane Liqenin e Tiranes, Stadiumin Arena, qendra tregtare dhe gjithçka per nje jetese te standarteve me te mira qe ofron Tirana. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 564m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 4
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Themistokli Gërmenji
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Prane Rtsh, Shitet Super Dupleks Me Super Strukture Dhe... - 564m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Themistokli Gërmenji

Ne Zonen Me Elitare Te Tiranes, Prane RTSH, Shitet Super Dupleks Me Super Strukture, Plus Nje Kat Tarrace Dhe Pamje 360°!!! Apartamenti ndodhet ne kat...