Ne Zemer te Bllokut, Jepet me Qira Dupleks me Cmim OKAZION!!! - 172m2

E mobiluar
1,150€ / muaj

  • Rruga Vaso Pasha
  • 32
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087320 - Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Organizohet ne katin e pare ne nje sallon te madh ndjenje dhe gatimi, nje dhome gjumi e bollshme, tualet, ballkon dhe depo. Ne katin e dyte jane tre dhomat te medha gjumi te cilat organizohen nga nje koridor i bollshem dhe tualeti i dyte i dypleksit. Kjo prone jepet me qira si per banim dhe per zyra per shkak se ka nje super vendndodhje ne zonen me te preferuar ne Tirane. Po ashtu cmimi qe jepet 1150€ bruto (ku perfshihen taksat) eshte OKAZION per zonen. Po ashtu ngjitur me te eshte dhe nje tjeter dupleks me siperfaqe 160m² me te njejtin buxhet (Plus) per dike qe do hapsira akoma me te medha ne zemer te Bllokut. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 172m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 4
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Vaso Pasha
Viti i ndërtimit 1943
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,125€ / muaj
Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 75m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinav...

1,150€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te miremba...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson, shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 4...