Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te Bollshme! - 160m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Prokop Mima
  • 28
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087315 - Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor dhe ka siperfaqe neto 160m². Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, ne sallonin e ndenjes qe eshte i bollshem i ndare ne dy ambiente me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit dhe ngrenies jane ne nje hapesire me vete. Ka 3 dhoma te bollshme gjumi, nje ballkon te dyte dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuarat ne Tirane me cdo sherbim te mundshem prane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Prokop Mima
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra/ K... - 90m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane shkolles Kristaq Rama, jepet me qira ambient per zyra/ klinika etj. Ambienti ndodhet ne katin e pare (dyti nga to...

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike Me Strukture Te Rregullt Dhe Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ka nje s...

1,000€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashen...