Tek Fillimi i Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1!!! - 65m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 141
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK087219 - Tek Ish Tregu Elektrik, prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipotekuar 65m². Organizohet ne nje korridor te bollshem, hapesira e ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientohet Jug-Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Ka pamje te lire. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar si per banim dhe per investim duke qene se dhe vlerat e qIrase ne kete zone jane te larta. Ka prane cdo facilitet te mundshem si cerdhe, kopshte, shkolla dhe cdo sherbim tjeter. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...