Tek Brryli, Shitet Super Apartament 2+1 Me Super Vendndodhje!!! - 153m2

E mobiluar
244,800€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 277
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087180 - Tek Brryli, prane Martenitetit te ri shitet super apartament i bollshem 2+1 ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 153m² dhe neto 136.1m² dhe organizohet ne nje korridor, tualeti kryesor i dites, salloni i madh i bollshem i ndenjes me kendin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me ballkon dhe nje tualet te dyte te perfshire. Orientohet Jug dhe Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Po ashtu ky apartament disponon edhe garazhd me cmim ekstra 30000€ (jo i kushtezuar te blihet me apartamentin). Duke qene se ka nje siperfaqe te bollshme dhe strukture te pershtatshme mund te ndahet edhe ne dy apartamente 1+1. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar, lehtesisht e aksesueshme dhe me shume facilitate prane. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 153m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

E RE
298,400€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...