Tek Oasis Residence Shitet Super Apartament 2+1 me Strukture te Rregullt dhe Orientim Plot Diell!!! - 112m2

E pa mobiluar
156,500€

  • Rruga Feizi Himzo
  • 306
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087146 - Tek Oasis Residence shitet super apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe orientim plot diell!!! Apartamenti ndodhet ne katin e kater dhe ka siperfaqe totale 111.79m² dhe siperfaqe neto 97.9m². Organizohet ne nje koridor hyres, salloni i ndenjes me kendin e gatimit te perfshire dhe dalje ne ballkon me pamje te lire, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet me dritare te perfshire, nje dhome e dyte gjumi dhe tualeti i dites i bollshem ne koridor. Apartamenti orientohet kryesisht Jug dhe pak Perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyrale gjate te gjithe dites. Aktualisht eshte ne fazat perfundimtare. Godina ka mbaruar edhe fasaden e cila eshte e ventiluar. Ne apartament jane bere shtrimet per sistemet qendrore, izolimet akustike ne dysheme dhe ne muret anesore, jane bere shtrimet e instalimeve hidraulike dhe elektrike. Po ashtu ky apartament disponon edhe 2 poste parkimi ne -1 me cmim ekstra 17000€/secili jo te detyrushem te blihen me apartamentin. Rezidenca Oasis eshte ndertuar me cilesi per nje jetese sa me komode dhe ofron hapsira te perbashketa per banoret dhe shume sherbime. Zona ku ndodhet po zhvillohet me projekte ndertimi ne nje plan te studiuar per zonen duke e bere ne nje te ardhme shume te afert nje zone mjaft te mire per cilesine e jetes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Unaza e Re
Rruga Rruga Feizi Himzo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

147,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, ne rruge kryesore, shitet apartament 2+1+2 tualete ne "Rezidencen Porcelan 1", aktualisht ne suvatimi. Apartamenti ndodhet ne komplek...

160,000€
Cmim i diskutueshem

165,000€

Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Bulevardi i Ri - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...