Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Post Parkimi Me Cmim EXtra!!! - 112m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 197
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK087027 - Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 111.92m² dhe siperfaqe neto 96.24m² dhe ndodhet ne katin e 7 banimi nga 9 te godines te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres me pas salloni i ndenjes me dalje ne ballkon me kendin e ngrenies dhe gatimit i cili ka dritare me vete, dhoma matrimoniale e gjumit me tualet te dedikuar, dhoma tjeter e gjumit, nje tualet i dyte dhe lavanteria. Apartamenti orientohet Jug duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Po ashtu bashke me apartamentin shitet dhe nje post parkimi me siperfaqe totale 38.88m² dhe neto 22.19m² me cmim ekstra 15000Euro. Apartamenti dhe posti i parkimit disponojne kartele rregjistrimi ne hipoteke. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme duke ofruar qetësi, atmosferë relaksuese, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke patur luksin të jeni afër 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 2 minuta nga QTU. Rezidenca ofron shkollë dhe kopësht publik, securtity 24/7, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative ndër më të mëdhatë në vend park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...

E RE
84,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 94m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 93.55m², ndodhet ne katin e 5 te nje p...