Prane ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 me Gatim te Vecuar!!! - 95m2

E pa mobiluar
225,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 109
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK087026 - Prane ish-Shushices, tek Stadiumi Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me orientim Jug- Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge. Organizohet ne nje korridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapesire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane Kompleksit Dinamo, Rruges se Kosovareve, Liqenit dhe Stadiumi Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar ne shume forma qofte per banim, biznes apo per dhenie me qera. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

240,000€
Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mirea...