Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore ne Katin 0, Shitet Super Ambjent Biznesi/Dyqan , Me Mundesi Te Shumta Shfrytezimi!!! - 155m2

E pa mobiluar
697,500€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 119

Përshkrimi i pronës

REFAK087012 - Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit, shitet ambient biznesi/dyqan. Ambienti ndodhet ne katin zero. Ka siperfaqe prej 155m² me lartesi 4m. Shtrihet buze rruges kryesore "Xhanfize Keko" dhe mund te perdoret per shume biznese te ndryshme ose dhenie me qira shume te mira. Zona ka marre zhvillim te vrullshem duke qene se po ndertohen edhe objekte te ndryshme dhe shton nevojen per me shume sherbime. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 155m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami Pronë Rezidenciale Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
300€ / muaj
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje palla...

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e...

90,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadminis...