Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!! - 98m2

E mobiluar
260,000€

  • Sheshi Uillson
  • 264
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086947 - Te sheshi Willson, shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44m² neto dhe organizohet ne nje korridor te vogel, hapesira e ndenjes dhe gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne nje ballkon te bollshem te mbyllur me vetrate dhe nje tualet me dritare. Kati i dyte aksesohet me shkalle te brendeshme dhe ka siperfaqe 54m² neto dhe organizohet ne nje master bedroom teper e madhe (lehtesisht e kthyeshme edhe ne 1+1) me dy ballkone nje i gjate i hapur qe shtrihet pergjate prones dhe nje tjeter i madh i mbuluar me tende dhe nje tualet tjeter me dritare. Ne te dy katet prona ka drite te bollshme natyrale dhe super pamje te Tiranes. Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar. Po ashtu kjo prone kthehet lehtesisht ne dy apartamente 1+1 dhe aksesohen secila direkt nga kati perkates. Zona ku ndodhet eshte teper e preferuar ne tirane si per banim dhe investim duke qene se qerate ditore dhe mujore jane ne shifra te konsiderueshme. Po ashtu ka prane dhe Liqenin Artifical duke e bere akoma me cilesore jetesen per te apasionuarit me natyren. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 8
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Sheshi Uillson
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250,000€
Tek Riverside Residence, Shitet Duplex, Me Planimetri... - 179m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Duplex Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 dhe 9 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka...

1,150€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te miremba...

1,150€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te miremba...