Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 58m2

E mobiluar
420€ / muaj

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 65
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK086892 - Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-perendim. Organizohet ne nje korridor, dhoma e ndenjes, aneksi me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka cdo pajisje te nevojshme elektroshtepiake. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire, ndodhet prane rruges kryesore dhe ofron shume facilitete si linja urbane, markete, tregje, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,500€

85,400€

Tek Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nje Super Re... - 63m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji, ne nje Rezidence te re ne ndertim shitet 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim me siperfaqe tota...

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...