Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 58m2

E mobiluar
420€ / muaj

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 65
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK086892 - Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-perendim. Organizohet ne nje korridor, dhoma e ndenjes, aneksi me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka cdo pajisje te nevojshme elektroshtepiake. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire, ndodhet prane rruges kryesore dhe ofron shume facilitete si linja urbane, markete, tregje, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

450€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

420€ / muaj

450€ / muaj

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te fundit te nje...