Tek Rezidenca Garden Building, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyra!!! - 160m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 65
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086798 - Ne Rrugen e Kavajes, Tek Rezidenca Garden Building, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyra!!! Apartament ka siperfaqe totale 160.4m² dhe 128.6m² neto. Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 dhe ka strukture te rregullt. Hapesira e sallonit me dalje ne nje ballkon te madh me super pamje te Tiranes, korridori qe organizon hapesirat e tjera, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje depo dhe nje ballkon tjeter po me super pamje. Ne apartament eshte instaluar sistemi qendror i kondicionimit. Rezidenca ndodhet shume prane qendres ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Eshte nje ndertim qe ka pasur shume interes per shume investitore dhe biznese duke qene qe ofron standarte te larta ne ndertim dhe administrim. Do kete cdo sherbim te mundshem brenda saj duke e bere mjaft komode jetes apo punen ne ambjentet e saj. Mund te mundesohet edhe post parkimi me qira ekstra. Cmimi i reklamuar i qerase i referohet vleres neto te saj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 10
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 24

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

850€ / muaj
Cmim i diskutueshem

950€ / muaj

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qi... - 119m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Artan Lenja

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne pjesen e korridorit i cili ben...

174,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku, Shitet Apartament 3+1, Mundesi Shume E Mir... - 120m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mihal Ciko

Prane Mozaikut te Tiranes, Shitet Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka...

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tota... - 138m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Bogdanëve

Tek Ruga e Bogdaneve, prane Supermarket SPAR shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje...