Tek Ish-Profarma, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Kompleks Te Ri!!! - 137m2

E pa mobiluar
169,000€

  • Rruga Nikolla Zoraqi
  • 503
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086621 - Tek Ish-Profarma, Ne Kompleks Te Ri, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi te nje pallati 8 katesh te pajisur me ashensor, ndertim i 2023. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 137.15m² dhe neto 118.07m². Eshte i organizuar ne nje korridor, hapesira e ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, garderobe dhe 2 tualete. Te gjitha hapesirat ne kete apartament jane shume te bollshme. Ka mundesi edhe te riorganizohet nese deshiron hapesira te tjera ekstra. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nje ndertim mjaft cilesor dhe aktualisht eshte ne fazen perfundimtare. Zona e Ish Profarmes eshte prane rrugeve kryesore dhe ofron gjithe fasilitetet dhe sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Nikolla Zoraqi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

172,000€
Cmim i diskutueshem

178,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...