Ne Fresk, Shitet Super Dupleks Me Garazh Te Perfshire Ne Çmim Dhe Verande!!!! - 216m2

E mobiluar
219,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 423
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086618 - Ne Fresk, Shitet Super Dupleks Me Garazh Te Perfshire Ne Çmim Dhe Verande!!!! Dupleksi ndodhet ne nje kompleks te qete banimi dhe pozicionohet ne katin 6-7 plus veranden siper. Ne siperfaqen totale vetem te dupleksi prej 143.1m² kemi 73.4m² siperfaqe neto kati i pare, 57.4m² neto kati i dyte, 12.3m² siperfaqe e perbashket dhe siperfaqe ekstra e verandes sa siperfaqja e katit te pare. Organizimi i dupleksit eshte si me poshte: Kati i pare organizohet ne hapesiren e ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar, nje dhome gjumi femijesh, nje tualet dhe ballkone te vogla stil francez per gjelberim. Ne katin e dyte ndodhen dhoma matrimoniale e gjumit, dhome tjeter gjumi, nje tualet i bollshem me dritare dhe ballkoni. Po ashtu me shkallet e brendeshme ngjitesh ne katin e trete i cili eshte i gjithi verande, totalisht i investuar si nje hapesire relaksuese me nje superpamje pothuajse 360º. I gjithe dupleksi eshte arreduar me arkitekt me nje still bashkohor dhe me materiale cilesore. Po ashtu disponon dhe nje garazhd te mbyllur me qepen te perfshire ne cmim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte teper e qete, me ajer te paster dhe ofron shume sherbime prane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 216m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 6
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme