Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! - 44m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 102

Përshkrimi i pronës

REFAK086614 - Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit 2020. Siperfaqe totale e ambientit eshte 44m² dhe neto 43.14m². Hapësira përbëhet nga një shkallë e vogël, tre dritare të mëdha dhe një tualet i pajisur me lavaman, tualet dhe një aspirator. Kompleksi ku ndodhet eshte nga komplekset me te mira te viteve te fundit me shume hapesira te perbashketa, pishina, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 44m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Unaza e Re
Rruga Rruga Nexho Konomi
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

119,000€
Ne Fresk, Shitet Ambient Komencial Openspace !!! - 113m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, prane Rezidences Lugano shitet ambient komercial me siperfare 113.30 m/2. Ambienti ndodhet na katin 0, eshte openspace me lartesi...

530,000€
Cmim i diskutueshem

550,000€

Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion !!! - 336m2
Unaza e Re - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Me Super Lokacion!!! Ambienti ka siperfaqe 336m² nga te cilat 256m² eshte njesi biznesi dhe 80m² jane garazhet te cilat...