Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament per Bisnes !!! - 90m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Llazi Miho
  • 142
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086364 - Ne Zonen e Kombinatit, prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues me lartesi te konsiderueshme ka dy dhoma te bollshme, koridor i bollshem qe mund te perdoret si recepsion, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte shume i pershtatshem per klinika dentare/mjeksore, sallone estetike/parukeri, zyra etj. Ka siperfaqe rreth 90m². Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire pasi ka levizje te konsiderueshme. po ashtu apartamenti ka mundesi reklamimi ne fasade duke qene se pozicionohet nga rruga kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Llazi Miho
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...