Tek Pazari i Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 135m2

Pjesërisht e mobiluar
250,000€

  • Rruga Vllazën Huta
  • 495
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK086283 - Tek Pazari i Ri, prane Zyrave te Punes Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 5-te banimi te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 135m² dhe organizohet ne hapesiren e ndenjes me kend gatimi dhe dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti orientohet kryesisht jug-perendim, duke pasur ndricim te bollshem natyral dhe pamje. Zona ku ndodhet eshte ne zemer te Tiranes prane rruges “Hoxha Tahsim” dhe vetem 5 min larg Pazarit te Ri. Mjaft e qete per banim dhe me shume shkolla, kopshte dhe cerdhe afer, nga me te mirat ne Tirane dhe cdo falilitet tjeter te mundshem. Disponon dokumentacion te rregult hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Vllazën Huta
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

245,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 164m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 163.4 m2, neto 151.4...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndod...

250,000€
Ne Fresk, Shitet Papafingo 3+1+2, Me Verande Dhe Pamje... - 333m2
Fresku - SH54

Ne Fresk ,ne Rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e peste te nje pallati te ri, ndetim i vitit 2017 me pamje te lire.Apartamenti ka siperfaqe ban...