Prane Shkolles se Kuqe Jepet Shtepi Private me Qira!!! - 272m2

Pjesërisht e mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga At Shtjefën Gjeçovi
  • 119

Përshkrimi i pronës

REFAK086244 - Prane Shkolles se Kuqe, Rruga At Shtjefën Gjeçovi Jepet me Qira Shtepi Private. Shtepia ka siperfaqe truall 272m2 nga te cilat 134m2 jane gjurma e ndetese. Godina eshte 1 kateshe me ambjent bodrumi dhe rrethohet me oborr. Organizohet ne nje koridor hyres ne ambjentin e ndenjes ambjenti i gatimit dhe ngrenjes me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet. Lartesia e dhomave eshte 3.5m. Shtepia ne pjesesen e pasme ka dhe nje depo te vogel dhe nje tualet te vogel. Zona ku ndodhet eshte mjaft e qete dhe kryesisht me shtepi private. Mund te jepet per banim apo ndonje aktivitet privat si klinika, kopesht, afterschool e te tjera. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 272m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga At Shtjefën Gjeçovi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

499,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokaci... - 320m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Norbert Jokl

Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme ndert...

1,100€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani , jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore dh...