Tek IshParku I Autobusave, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra!!! - 60m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK086118 - Tek Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bosh Per Zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne 2 ambiente, nje korridor dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Eshte totalisht i rikonstruktuar. Ambienti jepet me qira per zyra dhe zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Prona ka dokumentacion te rregultt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

380€ / muaj
Ne Astir, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobili... - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Tek Rrethrrotullimi Buze Unaze, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobilim Bashkekohor. Apartamenti me siperfaqe totale 106 m2, ndodhet...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 68m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, bashke me nje post parkimi ne ndertim te ri! Apartamenti me siperfaqe totale 68m2, organi...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Mangalem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, N... - 58m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Kompleksi Mangalem ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe totale 58m². Or...