Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Openspace!! - 55m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 221

Përshkrimi i pronës

REFAK086041 - Ne Myslym Shyri ne nje pallat te ri dhe cilesor prane Albtelecom, jepet ambient biznesi me qira per zyra ose aktivitet te ndryshme. Ambienti ndodhet ne katin e pare qe eshte kat i ndertuar per tu shfrytezuar per aktivitete biznesi. Ambienti ka siperfaqe 55m² openspace dhe mund te shfrytezohet sipas kerkeses se qiramarresit. Ka orientim Veri-Perendim. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuara ne Tirane. Cmimi i reklamuar eshte ne vleren neto. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Shyqyri Bërxolli
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Fasade Xhami Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
45,000€
Prane Tregut Çam, Shitet Ambient Biznesi Me Lokacion Pe... - 17m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Prane Tregut Cam, shitet ambient biznesi ne katin e pare me siperfaqe 16.71m². Ambienti eshte i pershtatshem per zyre, por aktualisht sherben si ambie...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...

800€ / muaj
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira ! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...