Ne Qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri, Faze Perfundimtare!!! - 89m2

E pa mobiluar

222,500€

205,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 1305
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK086003 - Ne Qender te Tiranes, prane kafe "Flora" ne nje ndertim ne faze perfundimtare shitet apartament 2+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe totale 88.6 m² dhe siperfaqe neto 77.4m² dhe organizohet ne nje korridor qe ben shperndarje e ambienteve, ne hapesiren e ndenjes dhe gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti orientohet drejt Lindjes. Apartamenti gjithashtu disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra 40,000 Euro. Zona ku ndodhet eshte ne Qender te Tiranes dhe ky apartament mund te shfrytezohet shume mire per dhenie me qera si per zyra, qera ditore ose mujore banimi. Prane ka cdo facilitet te mundshem. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Qender
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

285,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesi... - 148m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe totale 147.63 m² dhe...

220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

700€ / muaj

800€ / muaj

Te Bulevardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepe... - 116m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Te Buluvardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te bani...