Perballe Amerikan 3, Jepet me Qira Ambient Biznesi Open Space!! - 146m2 - 146m2

E pa mobiluar
950€ / muaj

  • Rruga Bedri Karapici
  • 73

Përshkrimi i pronës

REFAK085712 - Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, jepet me qira ambient biznesi openspace. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe siperfaqen neto 133 m2, dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ne te tre krahet ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, me orientim Jug-Lindje-Perendim, ka lartesi mbi 4.4m dhe mund te perdoret per shume aktivitete biznesi si markete, lokale, zyra te ndryshme etj. Zona eshte zhvilluar shume vitet e fundit dhe ka levizshmeri te larte. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Spitali Amerikan 3
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

880€ / muaj

900€ / muaj

Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 70m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Sallon Frida jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti eshte Open Space ka siperfaqe 70 m2 dhe mome...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...