Perballe Amerikan 3, Jepet me Qira Ambient Biznesi Open Space!! - 146m2 - 146m2

E pa mobiluar
950€ / muaj

  • Rruga Bedri Karapici
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFAK085712 - Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, jepet me qira ambient biznesi openspace. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe siperfaqen neto 133 m2, dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ne te tre krahet ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, me orientim Jug-Lindje-Perendim, ka lartesi mbi 4.4m dhe mund te perdoret per shume aktivitete biznesi si markete, lokale, zyra te ndryshme etj. Zona eshte zhvilluar shume vitet e fundit dhe ka levizshmeri te larte. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 10 katesh, te mireadministru...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer Dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero Te Nje Pallati Te Ri Me Administrim Shume Te Mire. Ambient...