Tek Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 1+1 me Verande Ne Ndertim Te Ri! - 94m2

E pa mobiluar
99,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 1175
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK085362 - Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes ,Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 1+1 Ne Objekt Ne Ndertim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 67.3m² plus nje verande 26.5 m². Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ndan ambientet ne hapsiren e ndenjies me kendin e gatimit dhe dalje ne verande, 1 dhome gjumi qe ka dalje po ashtu ne verande dhe 1 tualet. Apartamenti ka planimetri te rregull dhe orientohet nga perendimi cka i mundeson ndricim natyral. Po ashtu ka pamje te lire. Objekti eshte nje godine 7 kateshe dhe me 2 kate nentokesore per parkim momentalisht ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoi deri ne 2024. Ndertimi do te jete mjaft cilesor sipas parametrave me te fundit te ndertimeve. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe me shume facilitete prane. Eshte vetem pak m larg nga Unaza e vogel e Tiranes Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 7

Tipare

Verandë Ashensor Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Mundes... - 71m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me mundesi konvertimi ne 2+1 ne nje pallat ekzistues ne katin e 5 (te fundit) me siperfaqe 71.19 m2. Apar...

E RE
105,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Okazion Kler... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Okazion Kleringu Prane Pazarit te Ri Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vih...

95,000€

99,000€

Prane Tregut Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 68m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektik shitet apartament 1+1 ,ne ndertim te vitit 2021 ne faze perfundimtare. Apartamenti ndodhet nje godine banimi dhe sherbimi 5,6 dh...