Pas Globe, Shitet Apartament 3+1 Me Oborr Dhe Garazh!!!! - 131m2

E mobiluar

150,000€

140,000€

  • Rruga Babë Rexha
  • 761
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK085288 - Ne rrugen “Babe Rexha” 200m pas Globe shitet apartament me stilin e nje shtepie private. Apartamenti ka totalisht akses te vetin dhe ka siperfaqe neto 130.5m², rrethohet nga nje oborr gati 150 m² i sistemuar me gjelberim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh i ngritur mbi 1m nga toka dhe ka hapesira te bollshme. Organizohet ne nje koridor shperndares, ne nje hapesire te madhe ndenje me nje kend ngrenie, nje korridor tjeter qe te con ne dhomen e gatimit dhe ngrenies dhe nje tualet. Ne korridorin kryesor hyres gjenden edhe 2 dhoma gjumi me permasa shume te medha qe mund te behen edhe me shume dhoma dhe nje tualet i madh. Kjo prone per shkak te pozicionit, oborrit dhe hyrjes me vete te jep ndjesine e nje shtepie private. Po ashtu prona disponon dhe nje garazh te mbyllur perballe hyrjes. Apartamenti prej 130.5 m² disponon certifikate te rregullt pronesie. Gjithashtu per shkak te struktures apartamenti ndahet lehtesish ne dy apartamente nje 2+1 dhe 1+1 me hapsira optimale. Hapesira e oborrit dhe garazhdi jane te ndertuar dhe investuar nga pronari i apartamentit . Per shkak te pozicionit qe kane keto hapesira jane vetem ne funksion te kesaj prone dhe nuk kane mundesi te ndryshojne ne te ardhmen. Zona ku ndodhet eshte shume e mire per banim pasi eshte e qete, e sitemuar me rruget komunikuese dhe shume prane Rruges se Kavajes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Babë Rexha
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

155,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bol... - 115m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish Parku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh ndertim ekzistues i mireadminis...

160,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1, Totalisht I... - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje nder Komplekset me cilesore, ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 3+1+2 totalisht i investuar. . Organizimi i apartamentit eshte: 3 dhoma g...

147,000€
Tek Oasis Residence, Shitet Super Apartament 3+1+2 Plus... - 113m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Prane Unazes se re, tek Oasis Residence shitet super apartament 3+1+2 dhe nje post parkimi ne katin -1 i perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ka...