Perballe Amerikan 3, Shitet Ambient Biznesi Open Space!! - 146m2

E pa mobiluar
270,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 185

Përshkrimi i pronës

REFAK085187 - Ne nje kompleks perballe Amerikan 3, shitet ambient biznesi open space. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 146.3 m² dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ne te tre krahet ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, ka lartesi mbi 4.4m dhe mund te perdoret per shume aktivitete biznesi si markete, lokale, zyra te ndryshme etj. Zona eshte zhvilluar shume vitet e fundit dhe ka levizshmeri te larte duke ofruar keshtu nje mundesi ideale investimi. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
264,000€
Ne Fillim Te Rruges Se Durresit, Shitet Super Ambient B... - 120m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Fillim Te Rruges Se Durresit Shitet Super Ambjent Biznesi Ideal Per Investim!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor d...

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 10 katesh, te mireadministru...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...