Prane ATSH, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 200m2! - 200m2

E pa mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Fadil Rada
  • 21

Përshkrimi i pronës

REFAK085160 - Prane Atsh jepet me qera per zyra ambient rreth 200m2 ne katin e dyte te nje vile me akses shume te mire! Hapesira eshte e ndare ne 5 ambiente zyrash, nje ambient per sherbimet e kuzhines/kafeteri, dy tualet dhe tre ballkone. Ne cdo ambient ka kondicioner dhe eshte i shtruar kryesisht me moket. Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e favorshme ne Tirane pasi eshte shume prane Qendres dhe aksesohet lehtesisht nga Unaza ose Pazari i Ri. Mundesohen edhe poste parkimi me qera mujore 5000lek jo te perfshira ne qirane e ambientit.Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona ATSH
Rruga Rruga Fadil Rada
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 4

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me L... - 100m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Willson, Prane LSI jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5-katesh. Ambienti eshte i or...

E RE
800€ / muaj
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira ! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...