Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim!! - 124m2

E mobiluar
112,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 406
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK085040 - Prane Restorant Freskut, shitet super apartament 2+1 me hapsira te bollshme, me investim mjaft cilesor te kohes. Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korridor hyres qe organizon ambjentet ne sallonin e ndenjes, gatimit dhe ngrenies, nje dhome matrimoniale me dalje ne ballkon me pamje te lire, ne nje dhome tjeter gjumi me tualet te perfshire dhe nje tualet i dyte ne korridor. Ndodhet ne katin e 6 dhe ka orientim jug perendim. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte me e preferuara e Freskut pasi ka akses direkt, nuk ka malore dhe ka prane shume facilitete si kopshte, shkolla, markete, sherbime te ndryshme, linja urbane, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollsh... - 106m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati ndertim i ri me ashensor. Apartam...

95,000€

105,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 131m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Tek Vila L shitet super apartament 2+1 totalisht i investuar me verande. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 dhe 46 m2 verande ndodhet ne katin...