Ne Yrshek, Jepet Me Qira Vile Per Biznes!!! - 360m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga Ali Pashë Gucia
  • 48

Përshkrimi i pronës

REFAK084806 - Ne Yrshek jepet Vile me Qera. Vila eshte 3 kate dhe ka siperfaqe toke prej 860m². Cdo kat ka siperfaqe banimi prej 120m². Kati pare ka 4 ambjente dhe nje tualet, dy katet e tjera 3 ambjente dhe nga 1 tualet per cdo kat. Ndodhet buze rruge dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Vila jepet per biznese te ndryshme si zyra, kopshte, shkolla, klinika e shume mundesi te tjera. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 360m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 3
Zona Yrshek
Rruga Rruga Ali Pashë Gucia
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,100€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 256m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Prane Martenitetit Jepet Me Qira Ambient Biznesi. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2004...