Ne Myslym Shyr, Prane Albtelekom, Shitet Ambient Biznesi !! - 84m2

E pa mobiluar
417,500€

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFAK084512 - Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 83.5m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne dy ambjente njeri 45m² dhe tjetri 38.5m² dhe shfrtytezohen vec e vec. Por mund te behen direkt nje hapesire se ndahen vetem nga nje mure. Ka fasade te madhe xhami ballore pergjithe shtrirjes dhe lartesi te konsiderueshme. Eshte nje mundesi shume e mire per tu shfrytezuar per shume biznese te ndryshme nga lokale e dyqane po edhe zyra, klinika, laboratore e shume te tjera. Ambientet mund te shiten edhe vec e vec me cmim 5000Euro/m². Zona ku ndodhen eshte nje zone qendrore, lehtesisht e aksesueshme dhe me levizje te konsiderueshme. Ky ambient eshte nje opsion shume I mire edhe per investitore ne prona pasi jepen lehtesisht me qera. Ambjentet kane dokumentacion te rregult hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Reshit Çollaku
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

420,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" , Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e Ish Ekspozites, shitet Ambjent Biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per biznes kateringu dhe aktualisht eshte n...

400€ / muaj

500€ / muaj

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambienti me siperfaqe totale 40 m2, ndodhet ne ka...