Tek Rezidenca Iris, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !! - 92m2

E pa mobiluar
92,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 478
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK084461 - Ne nje kompleks te ri ne ndertim “Rezidenca Iris” ne zonen e “Oxhakut”, rruga “Xhenfize Keko” prane “Colombo 2” shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe orientohet nga lindja Organizohet ne nje ambjent te madh ndenje me kendin e gatimit, ne nje koridor qe organizon zonen e nates me dhome gjumi matrimoniale me tualet te pershire, nje dhome tjeter gjumi e bollshme me dalje ne ballkon dhe nje tualet i dyte. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe i kohes ku përfshin termoizolimin e plotë, izolim akustik maksimal, ventilim individual për çdo njësi, lartësi dysheme-tavan 287 cm dhe instalime të gatshme për panele diellore për çdo apartament në tarracën e përbashkët. Godina ka 2 kate parkim per shitje dhe qera. Rezidenca eshte vetem 2.4 km nga qendra dhe 1km nga rruga Bardhyl . Zona ka nje plan zhvillimi shume te mire me rruge te ndermjetme dhe komplekse banimi ne forme blloqesh te rregullta dhe eshte mjaft e kerkuar aktualisht. Ka facilitete te shumta prane si cerdhe, kopshte, shkolla, sherbim shendetsor duke qe edhe prane QSUT, linja urbane, markete, palestra e shume te tjera. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Oxhaku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!! - 117m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartamet 2+1+2 I Sapo Investuar Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 dhe neto 108 m2 dhe ndodhet ne k...

93,000€

95,000€

Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalis... - 106m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-kates...