Ne Bulevardin Zogu I, Jepet Me Qira Apartament Per Ambient Biznesi !! - 155m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Zogu I Boulevard
  • 0
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK083997 - Ne fund te Blv. “Zogu I” ne nje zone mjaft optimale per biznes jepet me qira apartament per ambjent komercial. Prona ndodhet ne katin e pare mbi dyqanet dhe ka nje fasade mjaft te mire per reklamin pergjate bulevardit. Ka hapsire prej 155m dhe aktualisht e ndare ne tre ambjente plus tualet, koridor, depo, ballkon. Ndarja e apartamentit eshte e bere me mure gipsi dhe i jep mundesine lehtesisht te konvertohet ne open space apo ne stuktura te ndryshme ne funksion te biznesit. Te tre ambjentet jane te pajisura me kondicioner. Apartamenti do te boshatiset ne funkion te kerkeses se klientit. Zona ku ndodhet dhe pozicionimi jane mjaft te pershtatshme per bisnese, zyra, klinika te ndryshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 155m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Blv. Zogu i Pare
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,500€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me... - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

E RE
1,600€ / muaj
Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turd...