Te Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Dhe Strukture Perfekte !! - 111m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 14
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK083982 - Te Oxhaku, shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me orientim plot drite. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe organizohet ne dhome ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie me dalje ne ballkon me pamje te lire, ne dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te dyte. Apartamenti ka orientim perfekt lindje dhe jug duke bere te mundur nje ndricim te mjaftueshem natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i arreduar me stil dhe me pajisje cilesore. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh. Shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire per banim me shume facilitete prane, kopshte, shkolla, linja urbane etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Oxhaku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim... - 83m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te Mine Peza, prane Ambasades Polake shitet ambient biznesi ne katin e pare te nje pallati ekzistues me cmim okazion. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hyrj...

120,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1 Ideal Per I... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m/2, ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft...

130,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri... - 110m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te ish Parku i Autobuzave, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne...