Tek Square 21, Shitet Super Apartament 1+1 !!!! - 76m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Kavaja Street
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK083907 - Ne kompleksin me te mire ne Tirane, “Square 21” shitet super apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe orientim plot drite. Apartamenti organizohet ne nje koridor hyres, ne ambientin e ndenjes, ngrenies me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, ne nje dhome gjumi po me dalje ne ballkon dhe tualetin. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nje ndertim me parametra bashkekohore dhe cilesore. Me fasade te ventiluar, izolimet termike, akustike, ashensor cilesore, etj dhe me shume sherbime qe do kete ne funksion te banoreve, hapesirat e perbashketa, pishina, ambjentet sportive etj do te bejne te mundur nje jetese me standarte te larta. Ne apartament jane bere punime eksta ne sistemet hidraulike, elektrike dhe shtrimet per sistemet chiller nga me cilesoret. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

480€ / muaj
Tek Square 21, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 !! - 77m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 1...

E RE
95,000€
Tek Mine Peza Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, te nje nder godinave multifunksionale me te...