Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Ymer Kurti
  • 117
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK083596 - Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti oraganizohet ne nje koridor hyres, ne ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrenies, ne dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome e dyte gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga zonat me te preferuara ne Tirane, shume prane Liqenit Artificilal dhe Bllokut. Ka facilitete te shumta prane. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Ymer Kurti
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

E RE
450€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I In... - 106m2
Harry Fultz - Rruga Petro Marko

Perballe Harry Fultz, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor nde...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 94m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka...