Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 88m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 113
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK083534 - Nje nje rezidence mjaft cilesore ne Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te dhe ka siperfaqe 88 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne hapesire ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Rezidenca dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne Tirane. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

E RE
450€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I In... - 106m2
Harry Fultz - Rruga Petro Marko

Perballe Harry Fultz, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor nde...

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...