Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Me Hyrje Te Dedikuar !! - 177m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Vilat Gjermane
  • 152

Përshkrimi i pronës

REFAK083494 - Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pritje qe te con ne pjesen tjeter te banimit ku ka nje hapesire te bollshme ndenje, ambient i madh gatimi dhe ngrenie i vecuar, tre dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka garderobe me vete dhe tualet te dedikuar, gjithashtu ka edhe nje tualet te madh te perbashket. Vila rrethohet me gjelberim dhe ka nje pishine ne ambjentet e jashtme. Ka garazhd te brendshem dhe te jashtem. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar per keto tipologji pronash pasi eshte e qete me ajer te paster dhe aksesohet lehtesisht. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per shkak te afersise me Qendren, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal+355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 177m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Vilat Gjermane
Rruga Rruga Vilat Gjermane
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo... - 900m2
Vilat Gjermane - Rruga Pandeli Vangjeli

Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet aj...

8,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shu... - 1000m2
Vilat Gjermane - Rruga Gramoz Pashko

Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks...