Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet me Qira Ambient Komercial - 160m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 51

Përshkrimi i pronës

REFAK08346 - Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro neto per secilin ambient okazion per vendodhjen (cmimi i reklamuar eshte per njerin ambjent). Ambientet jane open space dhe kane gjithe faqen qe eshte buze rruges me fasade xhami duke e bere reklamimin e biznesit akoma me te dukshem. Ambientet jepen edhe vec e vec ose te dy bashke dhe jane ne gjendje qe kushdo qe mund ti bleje ti organizoje sipas kerkesave. Kane shkarkime edhe per tualete. Pozicionimi i kesaj prone eshte perfekt per shume bisnese ne fusha te ndryshme sidomos ato qe duan edhe fasada te medha per reklamim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,250€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial, Ne Qender Te Tiranes !... - 250m2
Qender - Rruga Urani Pano

Jepet me qira ambient komercial ne qender te Tiranes, ne nje pallat te vitit 2013 me pamje nga 15-kateshi. Ambienti ndodhet ne nje pallat 13 katesh me...

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

E RE
45,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh buze rruges kryesore. I pershtatur ne...