Shitet ambjent komercial me cmim okazion - 300m2

E pa mobiluar
200,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 117

Përshkrimi i pronës

REFAK08345 - Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m². Ambjenti eshte open space dhe ka gjithe faqen qe eshte buze rruges me fasade xhami duke e bere reklamimin e biznesit akoma me te dukshem. Ambjenti eshte ne gjendje qe kushdo qe mund ti bleje ti organizoje sipas kerkesave. Kane shkarkime edhe per tualete. Pozicionimi i kesaj prone eshte perfekt per shume bisnese ne fusha te ndryshme sidomos ato qe duan edhe fasada te medha per reklamim.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 300m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

E RE
45,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh buze rruges kryesore. I pershtatur ne...

260,000€
Prane Vesa Center Shitet Ambient Me Çmim Okazion!! - 200m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Okazion!! Prane Vesa Center Shitet Super Ambient zyra 200 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ne nje zone dinamike per biznes.Ambienti...