Tek Mozaiku i Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Naim Frashëri
  • 47
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK083365 - Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje te bollshme me ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, njera me ballkon dhe tualet i bollshem me dritare. Vendodhja e apartamentit ka akses shume te mire dhe ka prane facilitete te ndryshme, kopshte, shkolla, markete, linja urbane etj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

E RE
350€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 120m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te vitit 2018 te mireadministruar me ashensor. A...

350€ / muaj
Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !... - 115m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri e te mireadministruar me...