Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 1+1, Me Super Pamje !!! - 68m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 970
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK083326 - Ne zonen e Liqenit te Thate, shitet apartament 1+1 me hapesira te rregullta dhe super pamje !! Apartamenti ndodhet prane rruges “Hamdi Sina” dhe organizohet ne nje koridor te bollshem, ne ambjentin e ndenjes sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne nje dhome gjumi po me dalje ne ballkon dhe nje tualet te bollshem. Apartamenti nuk eshte banuar me pare (mobiljet ne foto jane per tu magazinuar aty, nuk jane pjese e prones). Apartamenti orientohet Jug- Lindje duke pasur ndricim te bollshem natyral. Po ashtu ka nje pamje shume te bukur nga Liqeni dhe mali i Dajtit. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuarat per shkak te qetesise dhe ajrit te paster. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

59,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 69m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Todi Shkurti" shitet apartament 1+1 i mobiluar me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje...

66,500€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 74m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...

65,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te L... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Peti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...