Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Pazari i Ri - 100m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Fadil Rada
  • 237
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK08329 - Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100 m². Apartamenti organizohet ne nje koridor ku kalohet ne nje sallon te madh ndenje me ambjent gatimi dhe ngreni me dalje ne nje ballkon, ne nje dhome te madhe gjumi me dalje ne nje ballkon te dyte, nje dhome tjeter gjumi, nje tualet me dritare. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapsirat jane te bollshme. Apartamenti eshte i orientuar jug-lindje dhe veri- lindje duke e bere te kete drite natyrale gjithe diten. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat ne Tirane si per nga vendodhja ashtu edhe nga investimet ne lagje me rruge te shtruara dhe me ambjente te perbashketa shplodhese. Ka dalje direkt ne unaze ne zonen e Atsh dhe po ashtu ne Pazar te Ri. Ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, qendra tregtare, linja urbane si dhe atraksionin me te madh turistik Pazarin e Ri. Po ashtu eshte mjaft e qete per banim

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Fadil Rada
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem

450€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 129m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe shume prane qendres dhe rrugeve kryes...

350€ / muaj
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 95m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes, Ne Rrugen Jordan Misja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadmin...