Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 me Qira - 90m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 322
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK08311 - Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te dhe ka siperfaqe 90m², ku 60m² jane banim dhe 30m² verande. Apartamenti eshte i organizuar ne hapsire ndenje me ambient gatimi i cili eshte i mobiluar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande e madhe. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! - 63m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte...

550€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 88m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Nje nje rezidence mjaft cilesore ne Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te dh...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem

450€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 129m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe shume prane qendres dhe rrugeve kryes...