Tek Pediatria Shitet Apartament 2+1 Në Nërtim Të Ri Dhe Me Planimetri Perfekte !!! - 104m2

E pa mobiluar
88,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 599
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK082880 - Shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte dhe hapsira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Rr. Kongresi i Manastirit prane Pediatrise. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat pastaj kalojme ne hapsiren e ndenjes me gatim dhe ndenje me dalje ne nje ballkon te madhe me vetrata me tej kalohet ne nje dhome gjumi te bollshme per femije, dhoma matrimoniale po ashtu me hapsirat te medha dhe me tualet te perfshire me dalje ne nje ballkon te dyte dhe nje tualet tjeter ne koridor. Rezidenca ka punime mjaft cilesore qe nga izolimet termike dhe akustike, tek kualiteti ne materialet elektrike dhe hidraulike, veshje me lesh guri dhe sistem kapot etj. Po ashtu ne brendesi te saj do te kete hapsira te perbashketa te gjelberuara dhe sherbime te shumta duke mundesuar nje jetese te qete dhe cilesore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pediatria
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

E RE
86,000€

95,000€

Prane Bllokut Te Ambasadave, Shitet Apartament 2+1 Me M... - 75m2
Rruga Durresit - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave dhe rruges se Durresit, ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ekzistues shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2. Apartamenti...