Ne Brryl Shitet 1+1 Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe Banimi !! - 50m2

E mobiluar
49,000€

  • Rruga Arkitekt Kasemi
  • 1740
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082727 - Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes me ballkon, ambjenti i gatimit dhe ngrenies nje dhome gjumi dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Orientohet jug-perendim dhe ka ndricim te bollshem natyral. Ka prane shume facilitete si kopshte, shkolla, markete etj. Zona ku ndodhet eshte shume e preferuar edhe per investim duke qene se ka shume kerkesa per qera. Per me shume inforamcion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Brryli
Rruga Rruga Arkitekt Kasemi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
39,000€
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rre... - 59m2
Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, prane shkolles Myslym Keta shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh parafabrikat te mirembajtur. Apa...

59,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 69m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen "Todi Shkurti" shitet apartament 1+1 i mobiluar me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje...

49,000€

49,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 63m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Te Ali Demi, ne Rrugen Pasho Hysa shume prane kompleksit Mangalem 21, Shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti...