Shitet Apartament 2+1 Tek Mozaiku I Tiranes ! - 87m2

Pjesërisht e mobiluar
86,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 835
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082600 - Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti ka siperfaqe 80 m² brenda perbrenda me gjithe hapesirat ndihmese ballkon dhe dhome tharje shkon ne 87m². Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje te bollshme me ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, njera me ballkon dhe tualet i bollshem me dritare. Vendodhja e apartamentit ka aksese shume te mira dhe ka prane shume facilitete te ndryshme, kopshte, shkolla, markete etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...