Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1, Me Siperfaqe Dhe Ndricim Te Bollshem!! - 142m2

Pjesërisht e mobiluar
117,000€

  • Don Bosco
  • 1383
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK082551 - Prane ViVa Market, ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe organizohet ne nje koridor te bollshem qe organizon ambjentet, kalohet ne hapesiren e ndenjes ku bashkangjitur eshte ambjenti i gatimit dhe ngrenies me nje hapsire te dyte ndenje dhe me dalje ne njerin ballkon te madhe te prones. Pastaj kemi 3 dhoma gjumi te bollshme dy prej te cilave me dalje ne ballkone reciproke, dy tualete ne koridor. Apartamenti orientohet lindje-jug-perendim duke pasur ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites. Apartamenti per shkak te siperfaqes dhe planimetrise qe ka mund te kthehet ne dy apartamente 2+1 dhe 1+1. Po ashtu per shkak te katit te pershtatshem dhe siperfaqes mund te ishte dhe nje mundesi e mire per biznes si klinika, zyra etj. Zona ku ndodhet ka prane shume facilitete si kopshte, shkolla, markete etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
113,500€

122,000€

Okazion !! Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i vi...

110,000€

115,000€

Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira T... - 142m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Gjimnazit "Besnik Sykja" shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapsire te bollshme. Apartamenti me siperf...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen Xhanfize Keko, Shitet Apartament 3+1 Me Hapes... - 115m2
Rr. Bardhyl - Rruga Xhanfize Keko

Ne Rrugen Xhanfize Keko, 50 meter nga Rruga Bardhyl, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh ekzistues ndert...