Shitet ambjent gjysem -bodrum - 278m2

E pa mobiluar
168,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 109

Përshkrimi i pronës

REFAK08237 - Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e ben te pershtatshem per sherbime te ndryshme si palestra, qendra wellnesi, magazina/depo etj. Ambjenti disponon dokumentacion hipotekor

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 278m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 8
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

162,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Ambient Komercial Buze Rr... - 84m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe neto 84 m2 ndodhet...

E RE
425,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te... - 82m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne kompleksin "Tirana Garden Building" tek 21 Dhjetori, shitet ambient komercial me vendodhje shume te mire. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe...

300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...